polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia Ukraiński

Tłumaczenia ukraiński

 
U nas można wykonać wszystkie rodzaje tłumaczeń w języku ukraińskim. Doskonalimy się od przeszło 60 lat, jesteśmy najstarszym biurem tłumaczeń języka ukraińskiego w Polsce. Dlatego nasze przekłady są bardzo wysokiej jakości przy zachowaniu niskich cen. Zlecenie i odbiór gotowego tłumaczenia jest bardzo prosty. Zachęcamy do wysyłki tekstu do szybkiej wyceny.
 
Współpraca z mTlumaczenia.pl jest bardzo prosta! Jeżeli potrzebny jest Państwu tłumacz polsko-ukraiński wystarczy skorzystać z naszej platformy online, by zamówić odpowiednią usługę i otrzymać darmową wycenę. Możliwe jest także odebranie gotowych tekstów przez internet.
Korzystanie z serwisu online to jedna z wielu dostępnych metod współpracy z naszymi tłumaczami języka ukraińskiego. Dla Państwa wygody możemy wysłać przekład również w inny sposób, np. nagrywając go na wybrany nośnik, wysyłając wydrukowaną wersję pocztą poleconą czy też korzystając z maila albo faksu. Za większość dodatkowych czynności nie pobieramy opłaty - są one zawarte w cenie tłumaczenia.


Profesjonalny tłumacz polsko-ukraiński oraz ukraińsko-polski


Nasza oferta ma charakter kompleksowy, co oznacza zarówno tłumaczenia z ukraińskiego na polski, jak i vice versa. Wykonujemy przekłady dla firm, osób prywatnych, instytucji i organizacji, w każdym przypadku zapewniając wysoki poziom translacji oraz profesjonalizmu. Wszystkie dokumenty przesyłane przez Klientów objęte są zasadami poufności - szczegóły dotyczące umów, planów, korespondencji czy instrukcji są u nas całkowicie bezpieczne.
Nasi Klienci mogą również liczyć na krótki czas wykonania usługi. Oddelegowany do zadania doświadczony tłumacz języka ukraińskiego wraz z innymi członkami zespołu, są w stanie wykonać większość zleceń nawet w ciągu jednego dnia. Nie pozwalamy naszym Klientom również długo czekać na wycenę. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie, a podamy cenę oraz termin już w ciągu dwóch godzin. Zachęcamy też do zapoznania się z naszym pakietem dodatkowego wsparcia dla przedsiębiorców!


Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne, symultaniczne i wiele więcej


Biuro tłumaczeń mTlumaczenia.pl obejmuje swoimi usługami wszystkie obce języki wykorzystywane w Polsce przez międzynarodowych przedsiębiorców, mniejszości narodowe czy imigrantów. Oferta tłumacza ukraińskiego, podobnie jak w przypadku pozostałych języków, dotyczy także szerokiego wachlarza typów tekstów.
 
Rodzaje tłumaczeń języka ukraińskiego wykonywane w naszym biurze: przysięgłe (uwierzytelnione), specjalistyczne (np. techniczne, prawnicze, rachunkowe), zwykłe oraz ustne (konsekutywne i symultaniczne).
Obsługujemy nie tylko tłumaczenia ukraińsko-polskie, ale także w innych konfiguracjach językowych, np. tłumaczenia ukraińsko-angielskie.
 
Co zrobić, gdy potrzebny jest tłumacz? Ukraiński tekst przy naszej pomocy szybko zyska przekład. Współpracujący z nami tłumacz języka ukraińskiego dysponuje wiedzą i doświadczeniem do wykonywania nawet najbardziej wymagających zleceń. A gdy niezbędny będzie tłumacz przysięgły, ukraiński uwierzytelniony dokument powstanie błyskawicznie i niedrogo, dzięki naszemu profesjonaliście.
 
  Język ukraiński, opis - Українська мова.
 
Język ze wschodniej grupy języków słowiańskich. Około 47 mln. mówiących. Jest używany przede wszystkim na Ukrainie, gdzie jest językiem urzędowym (około 40 milionów użytkowników), w Rosji - 4 mln, Polsce - 1,5 mln, także na Białorusi i w Mołdawii. Na Ukrainie drugi powszechny język to rosyjski. Zapisywany cyrylicą wzbogaconą o dodatkowe elementy i litery. Jako odrębny język ukształtowany w XIV-XV w. Współczesny język literacki zrodził się pod koniec XVIII w. w oparciu o gwary naddnieprzańskie. W okresie międzywojennym unifikacja języka literackiego i reforma pisowni. Ogromną rolę w jego rozpowszechnianiu na Ukrainie odegrała oryginalna twórczość Tarasa Szewczenki. Język ukraiński czerpał wiele zapożyczeń z języka polskiego i rosyjskiego. Miał wpływ na polskie dialekty kresowe. 
 

Wysoka jakość i atrakcyjna cena

Oferowane przez naszą firmę tłumaczenia z języka ukraińskiego to gwarancja szybko zrealizowanego przekładu najwyższej jakości. Relacje z klientami są dla nas bardzo istotne, dlatego też dokładamy wszelkich starań do wykonywanych tłumaczeń i staramy się realizować usługę w najkrótszym możliwym czasie.

 

  Cennik tłumaczeń języka ukraińskiego

 

Tłumaczenia pisemne, ceny za 1 stronę obliczeniową.

 

netto

brutto

 

 

netto

brutto

z ukraińskiego
 na polski

od 50,00

od 61,50

  

z polskiego
na ukraiński

od 55,00

od 67,65

 

Tłumaczenia ustne, ceny za 1 godzinę.

 

netto

brutto

rozmowy handlowe, zawarcie małżeństwa, ...

od 150,00

od 184,50

tłumaczenia symultaniczne

od 160,00

od 196,80

 
1 strona obliczeniowa = 1800 znaków tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego.
Tłumaczenie przysięgłe ustawowo zawiera 1125 znaków na stronie*.

Przy większych zleceniach oraz dla stałych klientów stosujemy rabaty cenowe.

Wszystkich przekładów dokonują tłumacze z wieloletnim doświadczeniem.

Jak zamówić tłumaczenia j. ukraińskiego?
Przez bezpłatny
formularz wyceny lub kontaktując się z jednym z naszych biur (kontakt).
 
* wg rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 stycznia 2005 r. w sprawie wynagrodzenia za czynności tłumacza przysięgłego (Dz. U. Nr 15 z 2005, poz. 131) oraz na podstawie ustawy budżetowej na rok 2005 z dnia 29 grudnia 2004 r. (Dz. U. Nr 278, poz. 2755 z dnia 22 grudnia 2004 r.)