polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia Ukraiński

Tłumaczenia ukraiński

 
U nas można wykonać wszystkie rodzaje tłumaczeń w języku ukraińskim. Doskonalimy się od przeszło 55 lat, jesteśmy najstarszym biurem tłumaczeń języka ukraińskiego w Polsce. Dlatego nasze przekłady są bardzo wysokiej jakości przy zachowaniu niskich cen. Zlecenie i odbiór gotowego tłumaczenia jest bardzo prosty. Zachęcamy do wysyłki tekstu do szybkiej wyceny.
 
Rodzaje tłumaczeń języka ukraińskiego wykonywane w naszym biurze: przysięgłe (uwierzytelnione), specjalistyczne (np. techniczne, prawnicze, rachunkowe), zwykłe oraz ustne (konsekutywne i symultaniczne).
Obsługujemy nie tylko tłumaczenia ukraińsko-polskie, ale także w innych konfiguracjach językowych, np. tłumaczenia ukraińsko-angielskie.
 
  Język ukraiński, opis - Українська мова.
 
Język ze wschodniej grupy języków słowiańskich. Około 47 mln. mówiących. Jest używany przede wszystkim na Ukrainie, gdzie jest językiem urzędowym (około 40 milionów użytkowników), w Rosji - 4 mln, Polsce - 1,5 mln, także na Białorusi i w Mołdawii. Na Ukrainie drugi powszechny język to rosyjski. Zapisywany cyrylicą wzbogaconą o dodatkowe elementy i litery. Jako odrębny język ukształtowany w XIV-XV w. Współczesny język literacki zrodził się pod koniec XVIII w. w oparciu o gwary naddnieprzańskie. W okresie międzywojennym unifikacja języka literackiego i reforma pisowni. Ogromną rolę w jego rozpowszechnianiu na Ukrainie odegrała oryginalna twórczość Tarasa Szewczenki. Język ukraiński czerpał wiele zapożyczeń z języka polskiego i rosyjskiego. Miał wpływ na polskie dialekty kresowe. 

 

  Cennik tłumaczeń języka ukraińskiego

 

Tłumaczenia pisemne, ceny za 1 stronę obliczeniową.

 

netto

brutto

 

 

netto

brutto

z ukraińskiego
 na polski

39,00

47,97

  

z polskiego
na ukraiński

43,00

52,89

 

Tłumaczenia ustne, ceny za 1 godzinę.

 

netto

brutto

rozmowy handlowe, zawarcie małżeństwa, ...

150,00

184,50

tłumaczenia symultaniczne

160,00

196,80

 
1 strona obliczeniowa = 1800 znaków tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego.
Tłumaczenie przysięgłe ustawowo zawiera 1125 znaków na stronie*.

Przy większych zleceniach oraz dla stałych klientów stosujemy rabaty cenowe.

Wszystkich przekładów dokonują tłumacze z wieloletnim doświadczeniem.

Jak zamówić tłumaczenia j. ukraińskiego?
Przez bezpłatny
formularz wyceny lub kontaktując się z jednym z naszych biur (kontakt).
 
* wg rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 stycznia 2005 r. w sprawie wynagrodzenia za czynności tłumacza przysięgłego (Dz. U. Nr 15 z 2005, poz. 131) oraz na podstawie ustawy budżetowej na rok 2005 z dnia 29 grudnia 2004 r. (Dz. U. Nr 278, poz. 2755 z dnia 22 grudnia 2004 r.)

facebook

 

 

 

O Nas

Od 60 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji.

 

Płatności

Płatnosci błyskawiczne Dotpay.pl