polski   angielski   niemiecki

Aktualności mTlumaczenia.pl

Mobilna wersja naszej strony

Z przyjemnością przedstawiamy mobilną wersję naszej strony internetowej.
Teraz w przejrzysty i czytelny sposób można przeglądać zawartość strony z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy tylko dostęp do internetu oraz smartfon lub tablet pod ręką.
Na stronie mobilnej można dowiedzieć się dużo o tłumaczeniach lub zamówić przekład. Są też wszystkie informacje o naszej firmie dostępne na stronie stacjonarnej.
Zapraszamy do oglądania i czytania na smartfonach i tabletach!

eksport polskich firm

Jak pomagamy wejść na zagraniczne rynki

Co łączy tłumaczenia i wchodzenie polskich firm na zagraniczne rynki? Bardzo wiele. W wielkim skrócie - my tłumaczymy a współpracująca z nami renomowana firma doradztwa eksportowego pomaga we wszystkich innych działaniach.
Badamy rynek docelowy i konkurencję, porównujemy Państwa produkty z oferowanymi na rynku docelowym, opracowujemy strategię marketingową i reklamową, sprawdzamy realia rynkowe i formalności prawno-podatkowe, sugerujemy kanały dystrybucji, przedstawiamy kulturę biznesową danego kraju. Szczegóły.

Nowe biuro w Warszawie

Nowe biuro w Warszawie

Mamy dużą przyjemność zaprosić Państwa do naszej nowej siedziby w Warszawie. Otworzyliśmy ją w ramach udoskonalania oferty po konsultacjach z wieloma naszymi Klientami. Nowe biuro zajmuje się tylko i wyłącznie tłumaczeniami, przez co wiedza naszych pracowników jest wystarczająco pogłębiona i fachowa aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Nowa siedziba mieści się zaledwie 350 metrów od naszego dawnego adresu. Znajdą nas Państwo na ulicy Żurawiej 43, pokój 215, około 300 metrów od Metra Centrum.

Targi usług dla biznesu

Targi Usług dla Biznesu

7 i 8 maja 2014 roku braliśmy udział w Targach Usług dla Biznesu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Mieliśmy też przyjemność przedstawić prezentację pt. "Rola tłumaczeń przy wchodzeniu na zagraniczne rynki". Dziękujemy za wszystkie rozmowy i cieszymy się z nawiązanych nowych kontaktów. Część z nich już teraz przekłada się na nawiązaną współpracę przy nowych projektach tłumaczeniowych.  

Profesjonalny słownik polsko-arabski

Pierwszy w Polsce profesjonalny słownik polsko-arabski

Mamy wielką przyjemność zaprezentować pierwszy w Polsce profesjonalny słownik polsko-arabski. Jest to efekt wieloletniej pracy naszego tłumacza przysięgłego, Seweryna Chaikh-Ali.
Jakie są jego główne zalety? Ponad 17.000 polskich słów i ponad 25.000 arabskich odpowiedników, liczne objaśnienia wyrazów, uwzględnienie słownictwa z powszechnie stosowanego języka potocznego, twarda okładka i zakładka, cena 87 zł plus ewentualne koszty przesyłki.

Nowe biuro w Kielcach

Nowe biuro w Kielcach

Siódme biuro mTlumaczenia.pl już otwarte! Zapraszamy do naszej nowej placówki w Kielcach, na ulicy Planty 16A, budynek Solidarności, zaraz obok ul. Sienkiewicza. Nowa siedziba obsługuje cały obszar województwa świętokrzyskiego. Jak w każdym naszym biurze zapraszamy do współpracy w zakresie tłumaczeń przysięgłych, ustnych, specjalistycznych czy zwykłych. Cieszymy się, że dzięki zaufaniu naszych klientów możemy się tak rozwijać :)