polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia naukowe

W naszej bogatej ofercie tłumaczeń znajdą Państwo również takie, które wymagają specjalistycznej wiedzy z określonej dziedziny. Oferujemy między innymi profesjonalne tłumaczenia naukowe tekstów. Wykonują je wykwalifikowani tłumacze znający poszczególne języki obce na najwyższym stopniu zaawansowania oraz posiadający wiedzę z dziedzin, których tematyka jest poruszana w zlecanych przez Klientów tekstach. Jeśli zależy Państwu na tłumaczeniach tekstów cechujących się dokładnością i rzetelnością oraz krótkim czasem oczekiwania na realizację zlecenia, a także na atrakcyjnych cenach, zachęcamy do skontaktowania się z mTłumaczenia. Jako biuro działające w branży od wielu lat, daliśmy się poznać od najlepszej strony.

 

Nasi Klienci są zawsze zadowoleni ze skrupulatnie wykonanych przez nas zleceń, w których skład wchodzą między innymi tłumaczenia tekstów naukowych na angielski oraz inne języki. W świecie nauki niezwykle istotne jest bowiem zaistnienie na arenie międzynarodowej – w tym pomagamy Państwu my, oferując tłumaczenia naukowe sporządzone z dokładnością i dbałością o nawet najmniejsze niuanse. Nasi specjaliści dbają o najwyższą jakość przekładu, która jest kluczowa, gdy w grę wchodzą tłumaczenia naukowe. Cennik to nasz kolejny atut – jest on bowiem niezwykle atrakcyjny. Korzystając z naszych usług, otrzymają Państwo tłumaczenia tekstów naukowych na angielski i inne języki w przystępnych cenach oraz w umówionym terminie, co również jest bardzo istotne.

 

Podejmujemy się przekładów m.in. prac naukowych, rozpraw i artykułów naukowych oraz ich recenzji, referatów, wyników i dokumentacji badań, podręczników. Realizujemy je w wielu językach obcych. Tłumaczenia naukowe są zawsze wykonywane z najwyższą starannością, dbałością o zachowanie stylistyki typowej dla tego typu tekstów oraz przy zastosowaniu specjalistycznej terminologii. W razie konieczności są weryfikowane przez native speakerów oraz ekspertów z różnych dziedzin.

 

Zapraszamy Klientów indywidualnych, jak i instytuty, uczelnie wyższe, czy inne instytucje naukowe. Możemy nawiązać krótkoterminową, jak i długoterminową współpracę. Realizujemy również złożone projekty.

 

Tłumaczenia naukowe wykonujemy w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, białoruski, szwedzki.