polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia naukowe

Oferujemy tłumaczenia naukowe tekstów. Wykonują je wykwalifikowani tłumacze znający poszczególne języki obce na najwyższym stopniu zaawansowania oraz posiadający wiedzę z dziedzin, których tematyka jest poruszana w zlecanych przez Klientów tekstach.


Jeśli zależy Państwu na tłumaczeniach tekstów cechujących się dokładnością i rzetelnością oraz krótkim czasem oczekiwania na realizację zlecenia, a także na atrakcyjnych cenach, zachęcamy do skontaktowania się z mTłumaczenia.


Podejmujemy się przekładów m.in. prac naukowych, rozpraw i artykułów naukowych oraz ich recenzji, referatów, wyników i dokumentacji badań, podręczników. Realizujemy je w wielu językach obcych, głównie w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim.


Tłumaczenia naukowe są zawsze wykonywane z najwyższą starannością, dbałością o zachowanie stylistyki typowej dla tego typu tekstów oraz przy zastosowaniu specjalistycznej terminologii. W razie konieczności są weryfikowane przez native speakerów oraz ekspertów z różnych dziedzin.


Zachęcamy do złożenia zapytania o bezpłatną wycenę tekstów. Zapraszamy Klientów indywidualnych, jak i instytucje naukowe. Możemy nawiązać krótkoterminową, jak i długoterminową współpracę. Realizujemy również złożone projekty.


Tłumaczenia naukowe wykonujemy m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, turecki, niderlandzki.

facebook

 

 

 

O Nas

Od 60 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji.

 

Płatności

Płatnosci błyskawiczne Dotpay.pl