polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia prawnicze

W mTłumaczenia.pl wykonujemy tłumaczenia prawnicze m.in. z zakresu prawa handlowego, karnego, cywilnego i gospodarczego. Wszystkie zadania realizujemy z najwyższą dokładnością, precyzją, a przy tym możemy zaoferować atrakcyjny cennik oraz zagwarantować krótki czas oczekiwania na tłumaczony tekst. Polecamy nasze przekłady Klientom indywidualnym, jak i kancelariom prawniczym, przedsiębiorstwom.

 

Podejmujemy się tłumaczeń prawniczych m.in.:

  • dokumentacji sądowej (wyroków, pozwów);
  • aktów notarialnych;
  • umów, rozporządzeń, ustaw;
  • tekstów procedur unijnych.

Tłumaczenia prawnicze są uznawane ze jedne z najbardziej problematycznych, skomplikowanych, gdyż ich realizacja wymaga od tłumacza znajomości wielu zagadnień z zakresu prawa, specjalistycznej terminologii oraz wiedzy na temat systemów prawnych obowiązujących w wielu krajach. Wszystkie te warunki spełniają osoby współpracujące z naszym biurem. Wśród nich są prawnicy oraz tłumacze przysięgli, dzięki którym Klienci zawsze otrzymują rzetelny przekład tekstu. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu krótki czas oczekiwania na tłumaczenia prawne – wiemy bowiem, że jeżeli chodzi o tego typu dokumenty, czas odgrywa dużą rolę. Wszystkie teksty są tłumaczone przez wykwalifikowanych specjalistów w danej dziedzinie, co zapewnia maksymalną dokładność i zgodność z oryginałem. Jeżeli chodzi o tłumaczenia sądowe, a także wszelkie inne tłumaczenia prawnicze, jest to kwestia najwyższej wagi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie podnosimy poprzeczkę w zakresie świadczenia profesjonalnych usług translatorskich.

 

Jeżeli poszukują Państwo firmy o ugruntowanej pozycji, z bogatą tradycją i doświadczeniem, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Profesjonalne tłumaczenia prawnicze otrzymają Państwo w ekspresowym tempie, co pozwoli załatwić wszelkie kwestie formalne bez zbędnej zwłoki. Niezależnie od tego czy mają Państwo do przetłumaczenia jedną stronę czy też cały plik dokumentów, tłumaczenia prawne wykonujemy z należytą precyzją i dokładnością. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wszelkie dokumenty, w tym tłumaczenia sądowe, są pozbawione błędów.

Możemy zaproponować Państwu tłumaczenia prawnicze na wiele języków wschodnio- i zachodnioeuropejskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub też przesłania tekstów do bezpłatnej wyceny.

 

Tłumaczenia prawnicze wykonujemy m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, indonezyjski, czeski.