polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia prawnicze

W mTłumaczenia.pl wykonujemy tłumaczenia prawnicze m.in. z zakresu prawa handlowego, karnego, cywilnego i gospodarczego. Wszystkie zadania realizujemy z najwyższą dokładnością, precyzją, a przy tym możemy zaoferować atrakcyjny cennik oraz zagwarantować krótki czas oczekiwania na tłumaczony tekst. Polecamy nasze przekłady Klientom indywidulanym, jak i kancelariom prawniczym, przedsiębiorstwom.


Podejmujemy się tłumaczeń prawniczych m.in.:

  • dokumentacji sądowej (wyroków, pozwów);
  • aktów notarialnych;
  • umów, rozporządzeń, ustaw;
  • tekstów procedur unijnych.

Tłumaczenia prawnicze są uznawane ze jedne z najbardziej problematycznych, skomplikowanych, gdyż ich realizacja wymaga od tłumacza znajomości wielu zagadnień z zakresu prawa, specjalistycznej terminologii oraz wiedzy na temat systemów prawnych obowiązujących w wielu krajach. Wszystkie te warunki spełniają osoby współpracujące z naszym biurem. Wśród nich są prawnicy oraz tłumacze przysięgli, dzięki którym Klienci zawsze otrzymują rzetelny przekład tekstu.


Możemy zaproponować Państwu tłumaczenia prawnicze na wiele języków wschodnio- i zachodnioeuropejskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub też przesłania tekstów do bezpłatnej wyceny.


Tłumaczenia prawnicze wykonujemy m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, serbski, chorwacki.

facebook

 

 

 

O Nas

Od 60 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji.

 

Płatności

Płatnosci błyskawiczne Dotpay.pl