polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia medyczne

Usługi językowe w dziedzinie medycyny są niezwykle ważne dla pacjentów odbywających leczenie na terenie kilku krajów. Zwłaszcza, gdy dotyczą one profesjonalnego tłumaczenia medycznego na potrzeby poświadczenia leczenia za granicą czy do celów odpowiedniej dokumentacji. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w realizacji przekładów specjalistycznych tekstów, możemy zaproponować Państwu tłumaczenia z dziedziny medycyny wyróżniające się najwyższą jakością. Nasi tłumacze do każdego zlecenia podchodzą w sposób profesjonalny i indywidualny, co gwarantuje najwyższą jakość proponowanych usług. Ponadto zapewniamy konkurencyjny cennik usług oraz krótkie terminy oczekiwania na przetłumaczone teksty. Dzięki temu wykonanie profesjonalnego tłumaczenia medycznego przebiega sprawnie i bezproblemowo. Warto dołączyć do grona ponad 100 000 Klientów zadowolonych ze współpracy z biurem tłumaczeń mTłumaczenia.

 

Dla naszych Klientów tłumaczenia z dziedziny medycyny wykonują tłumacze znające język obcy w stopniu najbardziej zaawansowanym i posiadające stosowne ku temu wykształcenie lub wiedzę z zakresu wielu dziedzin medycyny np. kardiologii, chirurgii, dermatologii, farmacji czy też biotechnologii. Doskonale wiemy, że usługi językowe w dziedzinie medycyny powinny być wykonane z odpowiednią dokładnością i bezbłędnie. Dzięki temu każdy przekład tekstowy wykazuje najwyższą zbieżność merytoryczną z oryginałem.

 

Profesjonalne tłumaczenia medyczne dotyczą m.in.: publikacji naukowych, dokumentacji badań klinicznych, historii choroby, ulotek leków, instrukcji aparatury medycznej, wyników badań. Wykonujemy przekłady różnego rodzaju, niezależnie od ich długości czy stopnia zaawansowania językowego.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, a także sprawne i terminowe wykonanie tłumaczenia z dziedziny medycyny. Jeśli są Państwo zainteresowani rzetelnymi przekładami specjalistycznymi, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów.

 

Naszą ofertę kierujemy do firm, jak i Klientów indywidualnych. Indywidualnie podchodzimy do każdego zadania i dostosowujemy się do oczekiwań naszych zleceniodawców.

 

Tłumaczenia medyczne wykonujemy m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, albański, bułgarski.