polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia ekspresowe

Wiemy jak ważny jest czas i szybkość realizacji niektórych zleceń, dlatego nasze biuro oferuje swoim klientom szybkie tłumaczenia, spełniające najwyższe wymagania. Realizowane w bardzo krótkim czasie tłumaczenia ekspresowe traktujemy w mTłumaczenia w priorytetowy sposób. Dokładamy wszelkich starań, aby tłumaczenia tego rodzaju zostały przygotowane rzetelnie w maksymalnie krótkim czasie, nawet tego samego dnia.

 

Jeśli objętość materiału przekracza możliwości jednego tłumacza, tworzymy zespół projektowy i rozdzielamy zadania w taki sposób, by zaproponować Klientowi jak najbardziej korzystny termin oddania przekładu. Przystępujemy do pracy niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia. Dzięki temu wiemy, że jesteśmy w stanie sprostać większości zadań i zawsze dostarczamy zamówione szybkie tłumaczenia w ekspresowym czasie.

 

Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów i spełniamy ich oczekiwania. Nasza oferta obejmuje szereg usług przekładowych, o zróżnicowanej specyfikacji i stopniu trudności. Oferujemy priorytetowe tłumaczenia ekspresowe również dla tekstów specjalistycznych oraz tłumaczenia przysięgłe. Wśród naszych usług wyróżnić można także tłumaczenia superekspresowe – te zazwyczaj oddajemy w ciągu 24 godzin lub jeszcze tego samego dnia (w przypadku języków popularnych, np. angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego). Z nami każdy przetłumaczony tekst dostaniesz wtedy, gdy go potrzebujesz, w najwyższej jakości i z zachowaniem dbałości o szczegóły.

 

Dodatkowe opłaty pobieramy wyłącznie za przygotowanie tłumaczenia superekspresowego, tj. przekłady odebrane w dniu zlecenia, o objętości większej niż 10 stron na jeden dzień tłumaczenia dla popularnych języków lub większej niż 5 stron na dzień tłumaczenia dla rzadkich języków. Przy tłumaczeniu superekspresowym do stawki podstawowej należy doliczyć dodatkowe 50%.