polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia techniczne

Gwarantujemy najwyższej jakości tłumaczenia techniczne. Nasza firma przez kilkadziesiąt lat nosiła nazwę Zespół Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych Nr 1. Możemy zaproponować atrakcyjne terminy realizacji zleceń i konkurencyjne ceny. Biuro mTłumaczenia to dobry wybór, czego potwierdzeniem jest ponad 50-letnia obecność na rynku i nieustanny rozwój pozwalający spełniać najwyższe oczekiwania Klientów indywidualnych oraz biznesowych.


Tłumaczenia techniczne powierzamy tłumaczom posiadającym wiedzę z wielu branż, m.in. budowlanej, energetycznej, telekomunikacyjnej, IT. Dzięki temu zostaje zachowany pierwotny sens tekstu, jego specjalistyczna terminologia. Podejmujemy się przekładów dokumentacji technicznej i patentowej, instrukcji obsługi maszyn i urządzeń, certyfikatów jakości, raportów.


Możemy zaproponować tłumaczenia techniczne w wielu językach obcych – zachodnioeuropejskich, wschodnioeuropejskich oraz azjatyckich.


W naszej pracy korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, programów pozwalających skrócić czas oczekiwania na przetłumaczony tekst, ale jednocześnie zadbać o jego najwyższą jakość.


W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem tłumaczeń. Już dziś zapraszamy do dołączenia do grona ponad 100 tysięcy zadowolonych Klientów!


Tłumaczenia techniczne wykonujemy m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, węgierski, duński.

facebook

 

 

 

O Nas

Od 60 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji.

 

Płatności

Płatnosci błyskawiczne Dotpay.pl