polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia techniczne

Gwarantujemy najwyższej jakości tłumaczenia techniczne online. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń specjalistycznych, a także odpowiednią wiedzę i umiejętności, zdobywane na przestrzeni lat naszej działalności. Nasza firma przez kilkadziesiąt lat nosiła nazwę Zespół Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych Nr 1. Możemy zaproponować atrakcyjne terminy realizacji zleceń i konkurencyjne ceny. Wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdego tłumaczenia technicznego online, w formie pisemnej tradycyjnej, jak i ustnej. Biuro mTłumaczenia to dobry wybór, czego potwierdzeniem jest ponad 50-letnia obecność na rynku i nieustanny rozwój pozwalający spełniać najwyższe oczekiwania Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

 

Tłumaczenia techniczne online powierzamy tłumaczom angielsko-polskim technicznym posiadającym wiedzę z wielu branż, m.in. budowlanej, energetycznej, telekomunikacyjnej, IT. Z racji specyfiki każdej dziedziny, tłumaczenia specjalistyczne powinny zostać sporządzone przez osoby znające ich realia i posiadające odpowiednie słownictwo. Dzięki temu zostaje zachowany pierwotny sens tekstu, jego specjalistyczna terminologia. Podejmujemy się przekładów dokumentacji technicznej i patentowej, instrukcji obsługi maszyn i urządzeń, certyfikatów jakości, raportów.

 

Możemy zaproponować tłumaczenia techniczne w wersji tradycyjnej oraz online w wielu językach obcych – zachodnioeuropejskich, wschodnioeuropejskich oraz azjatyckich. Dokładamy wszelkich starań, aby każde tłumaczenie wykonane było sprawnie i bezbłędnie. W naszej pracy korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, programów pozwalających skrócić czas oczekiwania na przetłumaczony tekst, ale jednocześnie zadbać o jego najwyższą jakość. Tłumaczenia specjalistyczne nie stanowią dla nas problemu, bez względu na poziom trudności czy długości tłumaczonego tekstu.

 

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem tłumaczeń. Już dziś zapraszamy do dołączenia do grona ponad 100 tysięcy zadowolonych Klientów!

 

Tłumaczenia techniczne wykonujemy m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, białoruski, rumuński.