polski   angielski   niemiecki

Wrocław

  Biuro tłumaczeń we Wrocławiu

Nasze biuro jest czynne
od poniedziałku do piątku 
w godzinach od 9.00 do 17.00
 
Adres:
ul. Kościuszki 34
50-012 Wrocław
Pałacyk, wejście główne, I piętro
 
 
Serdecznie zapraszamy.
 
 
Telefony: 
tel. +48 71 796 40 90

kom. +48 691 599 499

 
Dane do przelewu - wejdź tutaj
NIP: 897-174-88-86
 

 

 

Gdzie mieści się siedziba biura?

Nasze biuro tłumaczeń mieści się w zabytkowym pałacu Schaffgotschów z 1890 roku, popularnie zwanym Pałacykiem. Można nas znaleźć na ulicy Kościuszki między C.H. Renoma a ulicą Kołłątaja. Do budynku należy wejść wejściem głównym, następnie udać się na pierwsze piętro. I już są Państwo u nas.

 

Uwaga: można zaparkować samochód na terenie Pałacyku na czas dokonania zlecenia lub odebrania tłumaczeń. Prosimy podjechać pod szlaban i zatrąbić, ochrona Państwa wpuści, proszę powołać się na naszą firmę.

 

Przez wiele lat biuro tłumaczeń mieściło się w prawym skrzydle Pałacyku. W 2013 roku mieliśmy przeprowadzkę – biuro obsługi klienta jest teraz dużo większe i świeżo po remoncie.

 

W naszym biurze można płacić kartami debetowymi lub kredytowymi, także zbliżeniowymi.

Karty Visa i Master Card

Kompleksowa obsługa językowa

Jesteśmy jedną z wiodących agencji tłumaczeń we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku, dlatego od wielu lat możemy zaproponować naszym Klientom kompleksową obsługę językową. Dolnośląskie firmy coraz chętniej podejmują współpracę z partnerami zagranicznymi, a dodatkowo szukają nowych rynków zbytu poza Polską. Tłumaczenia przysięgłe to jedna z naszych specjalności, ale oprócz pisemnych przekładów proponujemy także tłumaczenia ustne we Wrocławiu podczas spotkań biznesowych czy rozmów z klientami zagranicznymi. Nasze biuro tłumaczeń we Wrocławiu oferuje kompleksową obsługę językową w zakresie tłumaczeń ustnych w większości języków europejskich. Przekłady pisemne wykonujemy łącznie w 42 językach, także w językach azjatyckich.

 

Mamy nadzieję, że będą Państwo naszymi częstymi gośćmi oraz, że nasza współpraca będzie trwać owocnie przez wiele lat.