polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia szeptane

W ofercie biura mTłumaczenia.pl znajduje się nie tylko realizacja zleceń pisemnych, ale także tłumaczenia ustne. Wykonywane są one przez doświadczonych tłumaczy, dysponujących odpowiednią wiedzą i biegle poruszający się w danym języku. Tłumaczenia szeptane, to zasadniczo jedna z odmian tłumaczenia symultanicznego. Takie tłumaczenia wykonywane są na bieżąco, jednak do ich przeprowadzenia nie ma konieczności stosowania specjalistycznego sprzętu, jak w wypadku tłumaczeń kabinowych. Zadaniem tłumacza jest dokonywanie na bieżąco przekładu wypowiadanych słów przez osobę posługującą się obcym językiem, zwracając się bezpośrednio „do ucha” jednej lub kilku osób. To odpowiedzialne zadanie, dlatego jego realizacji podejmuje się wykwalifikowany tłumacz z wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniach ustnych.

 

Kompleksowa obsługa

 

Przekład szeptany odbywa się zwykle w kameralnym gronie, dzięki czemu możliwe jest bezproblemowe tłumaczenie na bieżąco. Tego rodzaju tłumaczenia najczęściej wybierają uczestnicy spotkań dwustronnych (małe grupy lub pojedyncze osoby). Tłumaczenia ustne, szeptane wymagają od tłumacza nie tylko perfekcyjnej znajomości języka, ale także wysokiej kultury osobistej, koncentracji oraz umiejętności dyskretnego przekładu, który nie będzie przeszkadzał prelegentom, rozpraszając ich podczas spotkania. Dlatego mTłumaczenia.pl współpracuje tylko z tłumaczami o bardzo wysokich kwalifikacjach oraz mających wiele lat doświadczenia w tłumaczeniach szeptanych.

 

Tłumaczenia szeptane w różnych językach

 

Rynek tłumaczeń jest bardzo różnorodny, a my – znając potrzeby i oczekiwania naszych klientów – staramy się nieustannie proponować Państwu najlepsze rozwiązania. Mowa tutaj o kwestii ceny, która jest bardzo atrakcyjna względem konkurencji, a także o szerokim wachlarzu możliwości, jeśli chodzi na przykład o wybór języków. Zaczynając od tych najbardziej popularnych, na przestrzeni czasu biuro mTłumaczenia.pl rozwinęło się na tyle, że obecnie jesteśmy w stanie zaoferować tłumaczenia szeptane nie tylko w najpopularniejszych językach, ale również tych rzadszych. Poszerzenie oferty nie może jednak odbywać się kosztem spadku jej jakości, dlatego też zawsze dbamy, by tłumaczenia szeptane z języka angielskiego, które są zdecydowanie numerem jeden pod względem częstotliwości wyboru, pozostawały na najwyższym poziomie. Klienci chętnie decydują się na współpracę z naszymi tłumaczami, ceniąc sobie ich profesjonalizm, podejście do klienta – tak istotne w przypadku tłumaczeń na bieżąco – oraz wiarygodność przekładu. W tej profesji istotna jest również bystrość i zdolność szybkiej reakcji, która umożliwia rzetelne, precyzyjne tłumaczenie. Nasi tłumacze wykazują się takimi umiejętnościami, dzięki czemu każdy przekład – jak chociażby tłumaczenia szeptane z języka niemieckiego – przebiega gładko, a wszelkie niuanse językowe są tłumaczone natychmiast, z dużą precyzją. Warto bowiem zauważyć, że tłumacz podejmujący się tłumaczeń na bieżąco ma umożliwić rozmówcom jak najlepszą komunikację mimo dzielącej ich bariery językowej. Jeżeli szukają Państwo biura, które zapewni kompleksową obsługę w tej dziedzinie – już je Państwo znaleźli! Firma mTłumaczenia.pl oferuje tłumaczenia szeptane z języka francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, a także wielu innych, realizowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. W sytuacjach, gdy potrzebna jest pomoc nierzucającego się w oczy eksperta z zakresu tłumaczeń na bieżąco, my dostarczamy najlepsze rozwiązania. Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz jasne warunki współpracy od lat gwarantują nam zaufanie klientów i ich satysfakcję z dobrze wykonanej usługi.

 

Wykwalifikowani pracownicy

 

Biuro mTłumaczenia.pl specjalizuje się zarówno w tłumaczeniach pisemnych, jak i ustnych. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, dla których takie zlecenia jak tłumaczenia na bieżąco nie stanowią żadnego problemu. Jeśli potrzebują Państwo tłumacza personalnego na spotkanie handlowe, dyplomatyczne czy do prowadzenia negocjacji, polecamy swoje usługi. Oferujemy najwyższy profesjonalizm w zakresie przekładu szeptanego w wielu językach. Tłumaczenia ustne możemy wykonać zarówno na te popularne, jak i rzadkie języki. Na życzenia Klienta towarzyszymy mu także w trakcie spotkań odbywających się poza granicami naszego kraju. Oferujemy kompleksową obsługę tłumaczeniową, dostosowaną do wymagań naszych klientów. W przypadku obsługi spotkań w większym gronie, np. międzynarodowej konferencji, polecamy tłumaczenia symultaniczne (kabinowe).