polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia szeptane

W ofercie biura mTłumaczenia.pl znajduje się nie tylko realizacja zleceń pisemnych, ale także tłumaczenia ustne. Wykonywane są one przez doświadczonych tłumaczy, dysponujących odpowiednią wiedzą i biegle poruszający się w danym języku. Tłumaczenia szeptane, to zasadniczo jedna z odmian tłumaczenia symultanicznego. Takie tłumaczenia wykonywane są na bieżąco, jednak do ich przeprowadzenia nie ma konieczności stosowania specjalistycznego sprzętu, jak w wypadku tłumaczeń kabinowych. Zadaniem tłumacza jest dokonywanie na bieżąco przekładu wypowiadanych słów przez osobę posługującą się obcym językiem, zwracając się bezpośrednio „do ucha” jednej lub kilku osób. To odpowiedzialne zadanie, dlatego jego realizacji podejmuje się wykwalifikowany tłumacz z wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniach ustnych.

 

Kompleksowa obsługa

 

Przekład szeptany odbywa się zwykle w kameralnym gronie, dzięki czemu możliwe jest bezproblemowe tłumaczenie na bieżąco. Tego rodzaju tłumaczenia najczęściej wybierają uczestnicy spotkań dwustronnych (małe grupy lub pojedyncze osoby). Tłumaczenia ustne, szeptane wymagają od tłumacza nie tylko perfekcyjnej znajomości języka, ale także wysokiej kultury osobistej, koncentracji oraz umiejętności dyskretnego przekładu, który nie będzie przeszkadzał prelegentom, rozpraszając ich podczas spotkania. Dlatego mTłumaczenia.pl współpracuje tylko z tłumaczami o bardzo wysokich kwalifikacjach oraz mających wiele lat doświadczenia w tłumaczeniach szeptanych.

 

Wykwalifikowani pracownicy

 

Biuro mTłumaczenia.pl specjalizuje się zarówno w tłumaczeniach pisemnych, jak i ustnych. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, dla których takie zlecenia jak tłumaczenia na bieżąco nie stanowią żadnego problemu. Jeśli potrzebują Państwo tłumacza personalnego na spotkanie handlowe, dyplomatyczne czy do prowadzenia negocjacji, polecamy swoje usługi. Oferujemy najwyższy profesjonalizm w zakresie przekładu szeptanego w wielu językach. Tłumaczenia ustne możemy wykonać zarówno na te popularne, jak i rzadkie języki. Na życzenia Klienta towarzyszymy mu także w trakcie spotkań odbywających się poza granicami naszego kraju. Oferujemy kompleksową obsługę tłumaczeniową, dostosowaną do wymagań naszych klientów. W przypadku obsługi spotkań w większym gronie, np. międzynarodowej konferencji, polecamy tłumaczenia symultaniczne (kabinowe).

 

facebook

 

 

 

O Nas

Od 60 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji.

 

Płatności

Płatnosci błyskawiczne Dotpay.pl