polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenie tekstów

Biuro mTłumaczenia realizuje profesjonalne tłumaczenie tekstów zarówno pisemnych, jak i ustnych już od 58 lat. Współpracujemy z szerokim gronem tłumaczy, dlatego możemy zaproponować Państwu przekład tekstów na dowolny język świata. W naszym biurze zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy specjalizują się w poszczególnych branżach, takich jak prawo, ekonomia, medycyna czy nowoczesne technologie. W zależności od charakteru tekstu tłumaczenie treści zlecamy tłumaczowi, który posiada wiedzę oraz doświadczenie w danej dziedzinie. Tłumacz, wyceniający swoje usługi od strony maszynopisu, z należytą starannością przekłada oryginał na wybrany przez Klienta język, zachowując wierność i sens pierwowzoru.

 

Wśród tłumaczeń tekstów pisemnych wyróżniamy.:

  • tłumaczenia zwykłe
  • tłumaczenia specjalistyczne (techniczne, marketingowe, prawne, ekonomiczne, IT oraz wiele innych);
  • tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenia ustne w naszej ofercie:

  • symultaniczne (kabinowe, szeptane);
  • konsekutywne, czyli tzw. towarzyszące (spotkania dyplomatyczne, handlowe, wystąpienia medialne);
  • także przysięgłe (rozprawy sądowe, zawieranie ślubu).

Przygotowujemy tłumaczenia tekstów o różnym charakterze, związane ze specyfiką wielu branż. Aby wiernie oddać sens przełożonych materiałów dostarczonych przez Klientów, w razie potrzeby konsultujemy tłumaczenie ze specjalistami w danej dziedzinie oraz native speakerami. Każde zlecenie poddajemy wieloetapowej weryfikacji, dzięki czemu ostateczna wersja tłumaczenia tekstu jest wolna od błędów gramatycznych, językowych czy stylistycznych.

 

Podejmujemy się pojedynczych zleceń oraz długoterminowej współpracy z przedsiębiorstwami potrzebującymi regularnych tłumaczeń o najwyższej jakości. Biuro tłumaczeń mTłumaczenia to gwarancja rzetelnego przekładu, terminowości oraz atrakcyjnych stawek.

 

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszych usług tłumaczeniowych i skorzystania z pomocy specjalistów naszego biura. Gwarantujemy szybkie terminy oraz rzetelne i kompleksowe tłumaczenie treści. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pracując nad nim aż do momentu akceptacji przez Klienta. Dzięki temu nasze tłumaczenia treści cechuje najwyższa jakość, rzetelność oraz maksymalna zgodność z oryginałem.

 

Tłumaczenie tekstów wykonujemy m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, bułgarski, łacina.

 

facebook

 

 

 

O Nas

Od 60 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji.

 

Płatności

Płatnosci błyskawiczne Dotpay.pl