polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia ustne przysięgłe

W naszej pracy wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i oferujemy kompleksową obsługę tłumaczeń uwierzytelnionych czy tłumaczeń spotkań z udziałem tłumacza przysięgłego.

 

W biurze tłumaczeń mTłumaczenia podejmujemy się często trudnych zadań, wymagających zaawansowanej znajomości języka obcego oraz wiedzy specjalistycznej. Przykładem tego są tłumaczenia ustne przysięgłe. Tego typu usługi są najczęściej wykonywane przez naszych tłumaczy przysięgłych w przypadku konieczności odczytu aktów notarialnych, gdzie udział biorą osoby nieznające języka obcego, w którym dokument został sporządzony. Gwarantujemy poprawne i odpowiednio przygotowane tłumaczenia uwierzytelnione, spełniające wszelkie wymagania prawne i notarialne.

 

Wysoka jakość i kompleksowa obsługa

 

W mTłumaczenia.pl dostosowujemy się do potrzeb klientów i wychodzimy poza schematyczne działania. Oferujemy usługi tłumacza przysięgłego w innych okolicznościach niż wyżej wymieniona. Sytuacje, gdy jest konieczna obecność tłumacza przysięgłego to np. zawarcie ślubu z obcokrajowcem, rozprawy sądowe gdzie strony posługują się innymi językami, podpisanie umowy między firmami międzynarodowymi, egzamin na prawo jazdy zdawany przez obcokrajowca, zawarcie umowy w kancelarii notarialnej, tłumaczenie ustne w szpitalu (historia choroby, zalecenia medyczne z innego kraju), inne czynności urzędowe, policyjne lub sądowe gdzie stroną jest obcokrajowiec.

 

Korzystając z usług naszego biura tłumaczeń, otrzymają Państwo zawsze kompleksową obsługę. Każdy tłumacz przysięgły ustny zatrudniony w mTłumaczenia.pl to profesjonalista, który wykonuje rzetelne i wiarygodne tłumaczenia ustne przysięgłe. Przykładamy szczególną wagę do podejścia tłumacza do klienta i dbamy o to, by nasi pracownicy byli nie tylko wysoce wykwalifikowanymi specjalistami w swoim fachu, ale również – by proces tłumaczenia przebiegał w miłej atmosferze. Wiemy bowiem, że na całokształt naszej pracy wpływają wszystkie aspekty świadczonych usług. Zależy nam na Państwa satysfakcji, ponieważ swój wizerunek budujemy w oparciu o opinie naszych klientów. Dotychczas zaufało nam już setki osób i firm z kraju oraz z zagranicy, dla których realizowaliśmy tłumaczenia ustne przysięgłe w różnych językach.

 

Przekłady dostosowane do indywidualnych potrzeb

 

Pracownicy mTłumaczenia.pl to grupa osób, dla których tłumaczenia to pasja i do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem. Nie ma dla nas znaczenia, czy jest to jednorazowe tłumaczenie czy też długoterminowa współpraca. W trosce o zadowolenie naszych klientów dbamy o to, by każdy tłumacz przysięgły ustny stale podnosił swoje kwalifikacje, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Tłumaczenia ustne przysięgłe to szczególna część naszej oferty, która z racji na swój wysoki poziom trudności wymaga nie tylko specjalistycznych umiejętności translatorskich, ale również dostosowania się do danej sytuacji. Wybierając mTłumaczenia.pl, nie muszą Państwo niepokoić się, jak przebiegnie proces tłumaczenia i czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Tłumacz przysięgły ustny zrealizuje zlecenie dokładnie tak, jak tego Państwo oczekują – bez komplikacji. W tym zawodzie elastyczność i nutka spontaniczności to cechy, które są wysoce cenione – a nasi pracownicy są przygotowani na wiele nietypowych sytuacji. To właśnie dlatego możemy zaproponować tłumaczenia ustne przysięgłe konkurencyjne względem oferty innych biur tłumaczeń – i to zarówno pod względem cenowym, jak i jakości realizacji. Nasza oferta jest szeroka, dzięki czemu można ją dostosować do osobistych wymagań klientów. Wykonujemy tłumaczenia ustne przysięgłe (uwierzytelnione) w wielu językach m.in.: niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim. Przeprowadzamy przekłady zarówno z popularnych, jak i rzadkich wariantach językowych

 

Wiedza oraz lata praktyki

 

Ponad 60 lat doświadczenia w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych oraz tysiące zadowolonych Klientów stanowią najlepsze potwierdzenie tego, że warto nam zaufać. W biurze mTłumaczenia.pl jesteśmy przygotowani na najtrudniejsze zlecenie, przez co jesteśmy w stanie wykonać każde tłumaczenie spotkań z udziałem tłumacza przysięgłego czy tłumaczenie uwierzytelnione. Nasi tłumacze przysięgli odznaczają się bogatą wiedzą oraz praktyką.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące kosztów usługi tłumaczeń ustnych uwierzytelnionych.