polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia ustne przysięgłe

W naszej pracy wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i oferujemy kompleksową obsługę tłumaczeń uwierzytelnionych czy tłumaczeń spotkań z udziałem tłumacza przysięgłego.

 

W biurze tłumaczeń mTłumaczenia podejmujemy się często trudnych zadań, wymagających zaawansowanej znajomości języka obcego oraz wiedzy specjalistycznej. Przykładem tego są tłumaczenia ustne przysięgłe. Tego typu usługi są najczęściej wykonywane przez naszych tłumaczy przysięgłych w przypadku konieczności odczytu aktów notarialnych, w których udział biorą osoby nieznające języka obcego, w którym dokument został sporządzony. Gwarantujemy poprawne i odpowiednio przygotowane tłumaczenia uwierzytelnione, spełniające wszelkie wymagania prawne i notarialne.

 

Wysoka jakość i kompleksowa obsługa

 

W mTłumaczenia.pl dostosowujemy się do potrzeb klientów i wychodzimy poza schematyczne działania. Oferujemy usługi tłumacza przysięgłego w innych okolicznościach niż wyżej wymieniona. Sytuacje, gdy jest konieczna obecność tłumacza przysięgłego to np. zawarcie ślubu z obcokrajowcem, rozprawy sądowe gdzie strony posługują się innymi językami, podpisanie umowy między firmami międzynarodowymi, egzamin na prawo jazdy zdawany przez obcokrajowca, zawarcie umowy w kancelarii notarialnej, tłumaczenie ustne w szpitalu (historia choroby, zalecenia medyczne z innego kraju), inne czynności urzędowe, policyjne lub sądowe gdzie stroną jest obcokrajowiec.

 

Dzięki temu, że tłumacze przysięgli posiadają wiedzę z zakresu prawa, można być pewnym rzetelności przekładu każdej wypowiedzi.

 

Przekłady dostosowane do indywidualnych potrzeb

 

Pracownicy mTłumaczenia.pl to grupa osób, dla których tłumaczenia to pasja i do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem. Nasza oferta jest szeroka, dzięki czemu można ją dostosować do osobistych wymagań klientów. Wykonujemy tłumaczenia ustne przysięgłe (uwierzytelnione) w wielu językach m.in.: niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim. Przeprowadzamy przekłady zarówno z popularnych, jak i rzadkich wariantach językowych.

 

Wiedza oraz lata praktyki

 

Ponad 50 lat doświadczenia w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych oraz tysiące zadowolonych Klientów stanowią najlepsze potwierdzenie tego, że warto nam zaufać. W biurze mTłumaczenia.pl jesteśmy przygotowani na najtrudniejsze zlecenie, przez co jesteśmy w stanie wykonać każde tłumaczenie spotkań z udziałem tłumacza przysięgłego czy tłumaczenie uwierzytelnione. Nasi tłumacze przysięgli odznaczają się bogatą wiedzą oraz praktyką.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące kosztów usługi tłumaczeń ustnych uwierzytelnionych.

facebook

 

 

 

O Nas

Od 60 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji.

 

Płatności

Płatnosci błyskawiczne Dotpay.pl