polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia marketingowe

Możemy zaproponować Państwu tłumaczenia marketingowe tekstów z wielu języków obcych. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług połączoną z atrakcyjnymi cenami oraz terminami realizacji zleceń.


Tłumaczenia marketingowe wykonujemy, opierając się na transkreacji. Przekształcamy pierwotny tekst, kładąc bardzo duży nacisk na kulturowy aspekt języka obcego, aby uniknąć wykonywania przekładów, które mogą okazać się dla odbiorcy obraźliwe lub komiczne. Dlatego też tłumaczenia marketingowe wymagają od tłumaczy nie tylko znajomości języka obcego na najwyższym poziomie zaawansowania, ale również zdolności tworzenia tekstu od podstaw, który będzie atrakcyjny dla czytelnika. Właśnie tacy tłumacze współpracują z naszym biurem i są w stanie zagwarantować doskonałą jakość przekładu m.in.:

  • treści zamieszczanych na stronach internetowych;
  • katalogów produktowych oraz ulotek reklamowych;
  • tekstów reklam i haseł reklamowych;
  • newsletterów;
  • notek prasowych.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz firm działających na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego, jeśli chcą Państwo uzyskać dokładniejsze informacje na temat tłumaczeń marketingowych.


Tłumaczenia marketingowe wykonujemy m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, macedoński, hindi.

facebook

 

 

 

O Nas

Od 60 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji.

 

Płatności

Płatnosci błyskawiczne Dotpay.pl