polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia marketingowe

Sprawny marketing musi skutecznie zapewnić dotarcie do dużej grupy potencjalnych klientów. Kampania marketingowa musi znaleźć sposoby na zainteresowanie i przykucie uwagi odbiorców. Dlatego właśnie poprawnie przetłumaczony tekst marketingowy jest niezbędnym elementem każdej międzynarodowej kampanii reklamowej. Możemy zaproponować Państwu tłumaczenia marketingowe tekstów z wielu języków obcych. Nasi tłumacze marketingowi podejmą się każdego zlecenia, bez względu na jego rodzaj czy stopień zaawansowania słownictwa. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług połączoną z atrakcyjnymi cenami oraz szybkimi terminami realizacji zleceń. Gwarantujemy, że oferowane przez nas tłumaczenia spełnią najwyższe wymagania.

 

Tłumaczenia materiałów reklamowych wykonujemy, opierając się na transkreacji. Dzięki doskonałej znajomości języków naszych tłumaczy marketingowych, możemy zaproponować naszym klientom najwyższą jakość przekładów. Oznacza to, że przekształcamy pierwotny tekst, kładąc bardzo duży nacisk na kulturowy aspekt języka obcego, aby uniknąć wykonywania przekładów, które mogą okazać się dla odbiorcy obraźliwe lub komiczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby przetłumaczony tekst marketingowy w pełni spełniał wymagania klientów. Dlatego też tłumaczenia marketingowe materiałów reklamowych wymagają od tłumaczy nie tylko znajomości języka obcego na najwyższym poziomie zaawansowania, ale również zdolności tworzenia tekstu od podstaw, który będzie atrakcyjny dla czytelnika. Właśnie tacy tłumacze marketingowi współpracują z naszym biurem i są w stanie zagwarantować doskonałą jakość przekładu m.in.:

  • treści zamieszczanych na stronach internetowych;
  • katalogów produktowych oraz ulotek reklamowych;
  • tekstów reklam i haseł reklamowych;
  • newsletterów;
  • notek prasowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę translatorską, niezależnie od rodzaju tłumaczeń, ich długości czy stopnia zaawansowania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby przetłumaczony tekst marketingowy w pełni spełniał wymagania klientów. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz firm działających na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Przeprowadzamy także tłumaczenia w formie online. Dzięki doskonałej znajomości języków naszych tłumaczy marketingowych, możemy zaproponować naszym klientom najwyższą jakość przekładów. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego, jeśli chcą Państwo uzyskać dokładniejsze informacje na temat tłumaczeń marketingowych.