Trzeba przyznać, że są to dokumenty o specyficznym charakterze, a ich wzór, a co za tym idzie także treść, regulowane są w Polsce rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki. Ich tłumaczenie, czy to na angielski, niemiecki lub inny język, musi spełniać więc pewne standardy, tak by w języku docelowym wszelkie informacje zawarte na świadectwie szkolnym (maturalnym, ukończenia szkoły lub promocyjnym) bądź też na dyplomie ukończenia studiów rzeczywiście odpowiadały oryginałowi i oddawały realne znaczenie poszczególnych słów oraz zwrotów. Co więcej, jako że są to dokumenty urzędowe, aby mogły być przedstawiane w szkołach lub urzędach, muszą zostać uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego.

Potrzebne jest zatem Państwu świadectwo szkolne po niemiecku? A może muszą Państwo przedstawić uwierzytelnione tłumaczenie świadectwa maturalnego bądź dyplomu uczelni wyższej na angielski? Jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko w przypadku języka niemieckiego, angielskiego lub innych europejskich, lecz także w przypadku języków rzadkich!

Kiedy przyda się dyplom bądź świadectwo szkolne po niemiecku, angielsku lub w innych językach?

W dobie Internetu i globalizacji kontynuowanie edukacji po ukończeniu klasy maturalnej lub na innym etapie bądź też znalezienie zatrudnienia za granicą staje się banalnie proste. W obu tych przypadkach niezbędne będzie jednak dostarczenie do szkoły lub uczelni wyższej bądź też przyszłemu pracodawcy uwierzytelnionego tłumaczenia świadectwa szkolnego (maturalnego, ukończenia szkoły lub promocyjnego) lub dyplomu uczelni wyższej na język urzędowy obowiązujący w danym państwie, choć w wielu krajach wystarcza też przekład tych dokumentów na angielski.

W mTlumaczenia.pl realizujemy przekłady na język angielski, niemiecki, a także na inne języki europejskie oraz spoza Europy, takie jak chiński, arabski, wietnamski czy też perski.

Tłumaczenie świadectwa maturalnego lub dyplomu – zawsze rzetelnie i terminowo

Bez względu na to, czy powierzą nam Państwo tłumaczenie świadectwa szkolnego na angielski czy też przekład dyplomu uczelni wyższej na niemiecki lub inny język z 40, którymi także posługują się zatrudnieni u nas tłumacze, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm. Zarówno pod kątem jakości przekładu, jak również samego terminu realizacji. Co więcej, tłumaczenia świadectw szkolnych, w tym także maturalnych, a także różnego rodzaju dyplomów na język angielski, niemiecki, a także francuski oraz rosyjski wykonujemy z reguły na następny dzień roboczy. Istnieje ponadto możliwość realizacji zlecenia w trybie ekspresowym z odbiorem tego samego dnia. Poza tym w mTlumaczenia.pl zapewniamy również wygodne formy składania zleceń oraz dokonywania płatności za nie. Oferujemy też całkowicie bezpłatną i niezobowiązującą wycenę, a nasze ceny są naprawdę niskie.

Tłumaczenie dyplomu na angielski, niemiecki lub inne języki – ceny w mTlumaczenia.pl

W przypadku najpopularniejszych języków, tj. angielskiego oraz niemieckiego, oferujemy jedne z najkorzystniejszych cen na rynku. Za tłumaczenie świadectw szkolnych – maturalnych, ukończenia szkoły i promocyjnych – na angielski zapłacą Państwo u nas od 43 zł netto. Tłumaczenie dyplomu na angielski to w mTlumaczenia.pl koszt rozpoczynający się już od 86 zł netto. Jeśli potrzebne jest Państwu świadectwo maturalne bądź dyplom uczelni wyższej po niemiecku ceny będą zbliżone. Jeśli chodzi natomiast o inne języki, ceny przekładów rozpoczynają się już od 75 zł netto. Jak widać zapewniamy naprawdę przystępne ceny nawet w przypadku tak specjalistycznych dokumentów urzędowych wymagających uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego.

Serdecznie zachęcamy jednak do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny, aby upewnić się, co do ostatecznych kosztów przekładu Państwa świadectwa szkolnego lub dyplomu uczelni wyższej.

Zamów tłumaczenie dyplomu lub świadectwa szkolnego na angielski, niemiecki bądź inny język już dziś!

Tłumaczenia świadectw szkolnych – maturalnych, ukończenia szkoły oraz promocyjnych, a także dyplomów uczelni wyższych to duża część realizowanych przez nas zleceń i to nie tylko z języka polskiego na angielski lub niemiecki, lecz także na inne języki europejskie oraz rzadkie, takie jak arabski czy chiński. Cechuje nas więc nie tylko doskonała znajomość poszczególnych języków, lecz także doświadczenie w przekładzie tego typu dokumentów szkolnych.

Zlecając nam tłumaczenie świadectwa maturalnego bądź dyplomu zyskują więc Państwo pewność, że będzie ono dobrze przełożone na język docelowy, a co za tym idzie, (także dzięki uwierzytelnieniu) będzie miało taką samą moc prawną jak dostarczony do nas oryginał. Prosimy pamiętać, że rzetelne tłumaczenie wyników egzaminów maturalnych lub dyplomu uczelni wyższej to także możliwość tworzenia profesjonalnego wizerunku w oczach rekruterów oraz potencjalnych pracodawców od samego początku!


Oferujemy następujące typy tłumaczeń:

Zaufali nam:
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
Płatności:

mTłumaczenia - Płatności

Certyfikat Rzetelności:

Social Media:

mTłumaczenia.pl

Nasze biuro tłumaczeń to:

 • Ponad 60 lat doświadczenia
 • Przetłumaczone ponad 1.500.000 stron
 • Ponad 130.000 zadowolonych klientów

mTlumaczenia Wrocław

Bałuckiego 10/1 50-034 Wrocław

(+48) 71 796-40-90

mTlumaczenia Warszawa

Wspólna 50A, lok. 21 00-680 Warszawa

(+48) 22 692-41-47

mTlumaczenia Poznań

pl. Wielkopolski 3/27 61-746 Poznań

(+48) 61 851-51-03

mTlumaczenia Szczecin

Wojska Polskiego 56/4 70-477 Szczecin

(+48) 91 43-43-556

2023 mTlumaczenia | Wszelkie prawa zastrzeżone | Mapa strony