Tłumaczenia UkraińskiU nas można wykonać wszystkie rodzaje tłumaczeń w języku ukraińskim. Doskonalimy się od przeszło 60 lat, jesteśmy najstarszym biurem tłumaczeń języka ukraińskiego w Polsce. Dlatego nasze przekłady są bardzo wysokiej jakości przy zachowaniu niskich cen. Zlecenie i odbiór gotowego tłumaczenia jest bardzo prosty. Zachęcamy do wysyłki tekstu do szybkiej wyceny.

Współpraca z mTlumaczenia.pl jest bardzo prosta! Jeżeli potrzebny jest Państwu tłumacz polsko-ukraiński wystarczy skorzystać z naszej platformy online, by zamówić odpowiednią usługę i otrzymać darmową wycenę. Możliwe jest także odebranie gotowych tekstów przez internet.

Korzystanie z serwisu online to jedna z wielu dostępnych metod współpracy z naszymi tłumaczami języka ukraińskiego. Dla Państwa wygody możemy wysłać przekład również w inny sposób, np. nagrywając go na wybrany nośnik, wysyłając wydrukowaną wersję pocztą poleconą czy też korzystając z maila albo faksu. Za większość dodatkowych czynności nie pobieramy opłaty – są one zawarte w cenie tłumaczenia.

Profesjonalny tłumacz polsko-ukraiński oraz ukraińsko-polski

Nasza oferta ma charakter kompleksowy, co oznacza zarówno tłumaczenia z ukraińskiego na polski, jak i vice versa. Wykonujemy przekłady dla firm, osób prywatnych, instytucji i organizacji, w każdym przypadku zapewniając wysoki poziom translacji oraz profesjonalizmu. Wszystkie dokumenty przesyłane przez Klientów objęte są zasadami poufności – szczegóły dotyczące umów, planów, korespondencji czy instrukcji są u nas całkowicie bezpieczne.

Nasi Klienci mogą również liczyć na krótki czas wykonania usługi. Oddelegowany do zadania doświadczony tłumacz języka ukraińskiego wraz z innymi członkami zespołu, są w stanie wykonać większość zleceń nawet w ciągu jednego dnia. Nie pozwalamy naszym Klientom również długo czekać na wycenę. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie, a podamy cenę oraz termin już w ciągu dwóch godzin. Zachęcamy też do zapoznania się z naszym pakietem dodatkowego wsparcia dla przedsiębiorców!

Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne, symultaniczne i wiele więcej

Biuro tłumaczeń mTlumaczenia.pl obejmuje swoimi usługami wszystkie obce języki wykorzystywane w Polsce przez międzynarodowych przedsiębiorców, mniejszości narodowe czy imigrantów. Oferta tłumacza ukraińskiego, podobnie jak w przypadku pozostałych języków, dotyczy także szerokiego wachlarza typów tekstów.

Rodzaje tłumaczeń języka ukraińskiego wykonywane w naszym biurze: przysięgłe (uwierzytelnione), specjalistyczne (np. techniczne, prawnicze, rachunkowe), zwykłe oraz ustne (konsekutywne i symultaniczne).
Obsługujemy nie tylko tłumaczenia ukraińsko-polskie, ale także w innych konfiguracjach językowych, np. tłumaczenia ukraińsko-angielskie.

Co zrobić, gdy potrzebny jest tłumacz? Ukraiński tekst przy naszej pomocy szybko zyska przekład. Współpracujący z nami tłumacz języka ukraińskiego dysponuje wiedzą i doświadczeniem do wykonywania nawet najbardziej wymagających zleceń. A gdy niezbędny będzie tłumacz przysięgły, ukraiński uwierzytelniony dokument powstanie błyskawicznie i niedrogo, dzięki naszemu profesjonaliście.

Język ukraiński, Українська мова

Język ze wschodniej grupy języków słowiańskich. Około 47 mln. mówiących. Jest używany przede wszystkim na Ukrainie, gdzie jest językiem urzędowym (około 40 milionów użytkowników), w Rosji – 4 mln, Polsce – 1,5 mln, także na Białorusi i w Mołdawii. Na Ukrainie drugi powszechny język to rosyjski. Zapisywany cyrylicą wzbogaconą o dodatkowe elementy i litery. Jako odrębny język ukształtowany w XIV-XV w. Współczesny język literacki zrodził się pod koniec XVIII w. w oparciu o gwary naddnieprzańskie. W okresie międzywojennym unifikacja języka literackiego i reforma pisowni. Ogromną rolę w jego rozpowszechnianiu na Ukrainie odegrała oryginalna twórczość Tarasa Szewczenki. Język ukraiński czerpał wiele zapożyczeń z języka polskiego i rosyjskiego. Miał wpływ na polskie dialekty kresowe.

Wysoka jakość i atrakcyjna cena

Oferowane przez naszą firmę tłumaczenia z języka ukraińskiego to gwarancja szybko zrealizowanego przekładu najwyższej jakości. Relacje z klientami są dla nas bardzo istotne, dlatego też dokładamy wszelkich starań do wykonywanych tłumaczeń i staramy się realizować usługę w najkrótszym możliwym czasie.

Cennik tłumaczeń języka ukraińskiego

Tłumaczenia pisemne, ceny za 1 stronę obliczeniową.

netto brutto
z ukraińskiego na polski od 45,00 od 55,35
z polskiego na ukraiński od 50,00 od 61,50

Tłumaczenia ustne, ceny od za 1 godzinę.

netto brutto
zrozmowy handlowe, zawarcie małżeństwa, … od 150,00 od 184,50
tłumaczenia symultaniczne od 160,00 od 196,80

1 strona obliczeniowa = 1800 znaków tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego.
Tłumaczenie przysięgłe ustawowo zawiera 1125 znaków na stronie*.
Przy większych zleceniach oraz dla stałych klientów stosujemy rabaty cenowe.
Wszystkich przekładów dokonują tłumacze z wieloletnim doświadczeniem.
* wg rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 stycznia 2005 r. w sprawie wynagrodzenia za czynności tłumacza przysięgłego (Dz. U. Nr 15 z 2005, poz. 131) oraz na podstawie ustawy budżetowej na rok 2005 z dnia 29 grudnia 2004 r. (Dz. U. Nr 278, poz. 2755 z dnia 22 grudnia 2004 r.)

Jak zamówić tłumaczenie? - przez bezpłatny formularz wyceny lub kontaktując się z jednym z naszych biur (kontakt).

Powrót do listy języków


Oferujemy również tłumaczenia m.in. w językach:


Oferujemy następujące typy tłumaczeń:

Zaufali nam:
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
 • Nasi klienci
Płatności:

mTłumaczenia - Płatności

Certyfikat Rzetelności:

Social Media:

mTłumaczenia.pl

Nasze biuro tłumaczeń to:

 • Ponad 60 lat doświadczenia
 • Przetłumaczone ponad 1.500.000 stron
 • Ponad 130.000 zadowolonych klientów

mTlumaczenia Wrocław

Bałuckiego 10/1 50-034 Wrocław

(+48) 71 796-40-90

mTlumaczenia Warszawa

Wspólna 50A, lok. 21 00-680 Warszawa

(+48) 22 692-41-47

mTlumaczenia Poznań

pl. Wielkopolski 3/27 61-746 Poznań

(+48) 61 851-51-03

mTlumaczenia Szczecin

Wojska Polskiego 56/4 70-477 Szczecin

(+48) 91 43-43-556

2023 mTlumaczenia | Wszelkie prawa zastrzeżone | Mapa strony