polski   angielski   niemiecki

Obsługa językowa firm

  Klientom biznesowym oferujemy pełen zakres usług językowych.

 

Kompleksowe wsparcie dla firm

Prowadzenie biznesu na rynku międzynarodowym lub współpraca z zagranicznymi kontrahentami wymaga znajomości języków konkretnych państw. To jeden z podstawowych warunków, jakie powinny zostać zachowane. Pojawia się przy tym niestety pewien problem. Nie zawsze osoby prowadzące daną firmę są w stanie swobodnie porozumieć się ze swoimi kontrahentami, a tym bardziej zinterpretować dokumenty napisane w obcym języku. W takim przypadku przedsiębiorstwa działające na rynkach zagranicznych wymagają stałego wsparcia językowego, aby móc łatwiej porozumiewać się ze współpracownikami.

 

Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług biura tłumaczeń, w którym profesjonalni translatorzy fachowo przetłumaczą każdą umowę czy e-mail. Decydując się na skorzystanie z naszych usług zapewnicie Państwo swojej firmie pełny serwis w zakresie języków obcych, oczywiście przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Obsługą językową zajmą się nasi wykwalifikowani specjaliści, a Państwo mogą w spokoju zająć się rozwojem swojego biznesu.

 

Pobierz ofertę (pdf)

 

Dostosowujemy się do wymagań naszych klientów. W ofercie skierowanej do firm proponujemy:
 
Specjalne stawki tłumaczeń
Będąc naszym stałym klientem mogą Państwo liczyć na wyjątkowo atrakcyjne stawki oraz rabaty. Biuro mTłumaczenia.pl proponuje korzystną i konkurencyjną ofertę na rynku, a dzięki dłuższej współpracy można zyskać jeszcze więcej. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania cennika z ewentualnymi rabatami dla Państwa.
 
Tłumaczenia z użyciem CAT i budowa pamięci tłumaczeniowej (TM)
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bazujemy tylko na sprawdzonych i niezawodnych narzędziach, które pozwalają na osiągnięcie najlepszych rezultatów naszych usług. Dokonujemy przekładów z użyciem najnowszych programów wspomagających tłumaczenie (CAT) takich jak Trados, Wordfast i innych. Takie rozwiązanie pomaga przyspieszyć przełożenie określonego tekstu oraz zachować jednolitą terminologię wszystkich tłumaczeń dla danego klienta. Zamierzony efekt osiągamy dzięki budowie bazy pamięci tłumaczeniowej (Translation Memory), dostępnej dla naszych stałych klientów. Takie rozwiązanie jest dużym ułatwieniem dla przedsiębiorców, którzy podejmują z nami współpracę.
 
Opracowanie graficzne i przygotowanie materiałów do druku (DTP)
Oprócz tłumaczenia dokumentów oferujemy także pomoc przy ich oprawie tekstowej i wizualnej. Tłumaczymy wszelkie materiały prezentacyjne, takie jak foldery, katalogi, ulotki, broszury, prezentacje, plakaty, itd. Doskonale wiemy, że takie elementy są kluczowe dla rozwoju biznesu czy jego promocji oraz pełnią ważną rolę w przypadku produktów eksportowanych na zagraniczne rynki. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane tłumaczenia reklamowe, jak i produktowe w najpełniejszym stopniu pełniły swoją rolę. Jednak to nie wszystko, co możemy zaoferować naszym klientom. Oprócz tłumaczenia tekstu możemy wykonać pełne opracowanie graficzne oraz przygotować tego typu dokumenty do druku. Nasi specjaliści przygotują potrzebne materiały zarówno pod względem merytorycznym, jak i estetycznym - szczegóły.
 
Lokalizacja oprogramowania
Jesteśmy w stanie przygotować inne wersje językowe programów lub gier komputerowych Państwa produkcji. Pracujemy także na oprogramowaniu CMS klienta ułatwiającym implementację wersji językowych.
 
Wśród naszych projektów warto wspomnieć o tłumaczeniach programów na urządzenia mobilne, przełożone na kilkanaście języków europejskich i kilka azjatyckich. Dzięki prawidłowo przeprowadzonemu tłumaczeniu, kolejne miliony użytkowników mogą korzystać z danej aplikacji. Oferta ta jest szczególnie polecana przedsiębiorcom z branży informatycznej - szczegóły.
 
Pomoc przy wejściu na zagraniczne rynki
Wejście na obcy rynek jest zawsze dużym wyzwaniem dla firmy, jednak z dobrym zapleczem językowym staje się ono znacznie łatwiejsze. Chcą Państwo rozszerzyć swój rynek zbytu poza granice Polski? Z nami to będzie dużo łatwiejsze. Jako biuro tłumaczeń mTłumaczenia.pl pomagamy nie tylko w zakresie tłumaczeń, ale także przy badaniu docelowym rynku, sporządzeniu odpowiedniej oferty czy znalezieniu zagranicznych klientów. Odpowiednio wspieramy przedsiębiorców w pierwszych krokach stawianych za granicą, nie tylko w zakresie tłumaczeń pisemnych, ale także i ustnych. Pomagamy w komunikacji podczas ważnych spotkań biznesowych, konferencjach naukowych czy wyjazdach firmowych. Nasi tłumacze podróżują do wielu państw, zarówno w Europie, jak i poza jej granicami – szczegóły.
 
Tłumaczenia ustne poza Polską
Wiele razy wysyłaliśmy naszych tłumaczy poza granice Polski na długie lub krótkie projekty tłumaczeniowe, także do egzotycznych krajów. Były to m.in. konferencje naukowe, wyjazdy biznesowe, nauka pracowników fabryk obsługi nowych maszyn, itd. Nie tylko dobierzemy tłumaczy odpowiednich do Państwa potrzeb, ale także pomożemy w formalnościach wizowych, zapewnieniu zakwaterowania i wyżywienia dla tłumaczy.
 
Obsługa językowa korespondencji handlowej
W kontaktach handlowych z kontrahentami zagranicznymi wymieniane są duże ilości korespondencji, zarówno za pomocą poczty tradycyjnej, jak i elektronicznej. Nasi tłumacze na bieżąco obsługują korespondencję firmy, zachowując pełną poufność. Dzięki takiemu rozwiązaniu kontakty zagraniczne mogą odbywać się bezproblemowo i całkowicie zrozumiale przez obie strony. To z pewnością duże ułatwienie w prowadzeniu przedsiębiorstwa.
 
Obsługa językowa umów
Umowy i inne dokumenty, które wymagają szczególnie dokładnej analizy językowej często muszą być tłumaczone w porozumieniu z prawnikami firmy. Nasi tłumacze, będąc w stałym kontakcie z klientem dbają o zachowanie najwyższej jakości tłumaczeń. Odpowiedni przekład jest w tym przypadku niezwykle istotny, aby umowa była zrozumiała i jasna dla każdej ze stron, które chcą ją zawrzeć oraz co najważniejsze, aby interpretacja prawna była taka sama dla obu stron umowy.
 
Tłumaczenia stron internetowych
Chcecie Państwo aby oferta waszej firmy docierała do kontrahentów ze świata? Umożliwi to wzbogacenie strony www o dodatkowe wersje językowe. Przetłumaczona strona internetowa to szansa na znalezienie potencjalnych klientów na nowych rynkach oraz łatwiejsza komunikacja. Wystarczy podać nam adres strony internetowej a my zajmiemy się resztą. Dzięki pełnej współpracy z obsługą informatyczną Państwa firmy będzie można od razu zobaczyć gotowy efekt w internecie.
 
Tłumaczenia produktowe
Przetłumaczymy wszelkie broszury, foldery, instrukcje obsługi i montażu czy etykiety Państwa produktów przeznaczonych na eksport lub też importowanych przez Państwa firmę.