polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenie tekstów

Biuro mTłumaczenia realizuje profesjonalne tłumaczenie tekstów zarówno pisemnych, jak i ustnych już od 58 lat. Współpracujemy z szerokim gronem tłumaczy, dlatego możemy zaproponować Państwu przekład tekstów na dowolny język.

 

Wśród tłumaczeń tekstów pisemnych wyróżniamy.:

  • tłumaczenia zwykłe
  • tłumaczenia specjalistyczne (techniczne, marketingowe, prawne, ekonomiczne, IT oraz wiele innych);
  • tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenia ustne w naszej ofercie:

  • symultaniczne (kabinowe, szeptane);
  • konsekutywne, czyli tzw. towarzyszące (spotkania dyplomatyczne, handlowe, wystąpienia medialne);
  • także przysięgłe (rozprawy sądowe, zawieranie ślubu).

Przygotowujemy tłumaczenia tekstów o różnym charakterze, związane ze specyfiką wielu branż. Aby wiernie oddać sens przełożonych materiałów dostarczonych przez Klientów, w razie potrzeby konsultujemy tłumaczenie ze specjalistami w danej dziedzinie oraz native speakerami.

 

Podejmujemy się pojedynczych zleceń oraz długoterminowej współpracy z przedsiębiorstwami potrzebującymi regularnych tłumaczeń o najwyższej jakości. Biuro tłumaczeń mTłumaczenia to gwarancja rzetelnego przekładu, terminowości oraz atrakcyjnych stawek.

 

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszych usług tłumaczeniowych.


Tłumaczenie tekstów wykonujemy m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, tajski, flamandzki.

facebook

 

 

 

O Nas

Od 60 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji.

 

Płatności

Płatnosci błyskawiczne Dotpay.pl