polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenie stron WWW

Strona internetowa przedsiębiorstwa nawiązującego kontakty handlowe z przedstawicielami innych krajów stanowi jego najważniejszą wizytówkę oraz kanał komunikacji z Klientami. Tłumaczenie stron WWW firm i instytucji jest jedną ze specjalizacji biura tłumaczeń mTłumaczenia.


Tłumaczenie stron WWW, treści na nich zamieszczanych, realizujemy w kompleksowy sposób. Dopracowujemy je nie tylko pod względem językowym, ale także kontekstu kulturowego i specyfiki branży. Przekład treści na stronach naszych Klientów powierzamy tłumaczom, którzy posiadają także wiedzę z zakresu marketingu. Dzięki takiemu podejściu przetłumaczona witryna prezentuje się w pełni profesjonalnie, a zamieszczona treść nabiera naturalnego brzmienia i zostaje pozytywnie oceniona przez zagranicznych odbiorców.


W naszej pracy tłumaczeniowej stosujemy nowoczesne oprogramowanie, które wydatnie skraca czas potrzebny do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Oferujemy przekład treści na dowolny język świata w krótkich terminach oraz w atrakcyjnej cenie.


Jeśli chcesz, by Twoja wielojęzyczna strona WWW prezentowała się profesjonalnie, zaufaj naszemu doświadczeniu.


Tłumaczenie stron WWW wykonujemy m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, chorwacki, indonezyjski.

facebook

 

 

 

O Nas

Od 60 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji.

 

Płatności

Płatnosci błyskawiczne Dotpay.pl