polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia szeptane

Tłumaczenia szeptane to zasadniczo jedna z odmian tłumaczenia symultanicznego. Jednak do jego przeprowadzenia nie ma konieczności stosowania specjalistycznego sprzętu. Zadaniem tłumacza jest dokonywanie na bieżąco przekładu wypowiadanych słów przez osobę posługującą się obcym językiem, zwracając się bezpośrednio „do ucha” jednej lub kilku osób.


Przekład szeptany odbywa się zwykle w kameralnym gronie. Tego rodzaju tłumaczenia najczęściej wybierają uczestnicy spotkań dwustronnych (małe grupy lub pojedyncze osoby). Tłumaczenia szeptane wymagają od tłumacza nie tylko perfekcyjnej znajomości języka, ale także wysokiej kultury osobistej, koncentracji oraz umiejętności dyskretnego przekładu, który nie będzie przeszkadzał prelegentom, rozpraszając ich w rozmowie.


Jeśli potrzebują Państwo tłumacza na spotkanie handlowe, dyplomatyczne czy do prowadzenia negocjacji, polecamy swoje usługi. Oferujemy najwyższy profesjonalizm w zakresie przekładu szeptanego w wielu językach. Na życzenia Klienta towarzyszymy mu także w trakcie spotkań odbywających się poza granicami naszego kraju. W przypadku obsługi spotkań w większym gronie, np. międzynarodowej konferencji, polecamy tłumaczenia symultaniczne (kabinowe).


Tłumaczenia szeptane wykonujemy m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, chorwacki, rumuński.

facebook

 

 

 

O Nas

Od 60 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji.

 

Płatności

Płatnosci błyskawiczne Dotpay.pl