polski   angielski   niemiecki

Tłumaczenia ekonomiczne

Proponujemy Państwu tłumaczenia ekonomiczne tekstów sporządzonych w kilkudziesięciu językach obcych. Od ponad 50 lat świadczymy tego typu usługi, które zostały docenione przez dziesiątki tysięcy Klientów. Decydując się na naszą ofertę, można być pewnym tego, że tekst zostanie przełożony na inny język z należytą dokładnością, a przy tym koszty i termin realizacji zlecenia mogą pozytywnie zaskoczyć.


Wykonujemy tłumaczenia ekonomiczne m.in.: raportów, biznesplanów, bilansów, analiz i wielu innych tekstów związanych tematycznie z szeroko rozumianą bankowością, finansami oraz ubezpieczeniami. Każdy przekład realizowany przez naszych tłumaczy wyróżnia się precyzją, dbałością o zachowanie pierwotnego sensu. Tłumaczenia ekonomiczne powierzamy osobom znającym specyfikę ww. dziedzin.


Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty Klientów indywidualnych, instytucje finansowe, banki, biura rachunkowe. Podejmujemy się wykonania jednorazowych zleceń, jak i jesteśmy otwarci na długoterminową współpracę oraz realizację dużych projektów.


Zapraszamy do złożenia zapytania o bezpłatną wycenę tekstu lub wykonania telefonu do naszego biura, jeśli mają Państwo bardziej szczegółowe pytania dotyczące naszej oferty.


Tłumaczenia ekonomiczne wykonujemy m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, chiński, węgierski, fiński.

facebook

 

 

 

O Nas

Od 60 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji.

 

Płatności

Płatnosci błyskawiczne Dotpay.pl